SOL
DOLAR: 2.32 TL
EURO: 2.85 TL

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

9 ay önce
195 kez görüntülendi - 10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

survivor kim elendi, survivor 2014 kim elendi, survivor ilk hafta kim elendi, survivor 5.bölüm kim elendi, 10 mart 2014 survivor kim elendi

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

Survivor ünlüler gönülüllerin 5.bölümünde heyecanın bir an eksik olmadığı birbirinden zorlu oyunlardan sonra dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir kişi yarışmaya veda edecek.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, ada konseyi toplantısında yapılacak grup içi oylamada elenmek üzere bir isim seçecek. Daha sonrasında ise seyirci SMS oyları ile seçilen bir kişi elenmek üzere bir isim daha belirleyecek. Ada konseyinin seçtiği isim ile SMS birincisinin seçtiği isimden en fazla oy alan kişi yarışmaya devam ederken diğeri yarışmaya veda edecek.

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölümde  dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde elenecek ilk isim olarak Ekrem’i seçti.

Samanta Dokunulmaz

Kişisel dokunulmazlık oyununda birinci olan Samanta dokunulmazlık sembolünü kazanarak kendini elenmeye karşı garanti altına aldı.

SMS Birincisi Turabi

Yapılan SMS oylaması sonucunda Turabi en fazla oyu alarak Ekrem’in karşısına elenmek üzere ikinci ismi seçme hakkı elde etti.Turabi Yiğit’in adını söyleyerek Yiğit’i elenecek ikinci isim olarak belirledi.

Survivor SMS Sıralaması

1. Turabi

2.Müge

3.Yiğit

4.Berna

5.Mert

6.Ertunga

7.Samanta

8.Ekrem

9.Sahra

Bu sonuçlara göre Yiğit en çok oyu alan 3. kişi olurken, Ekrem SMS oylamasında da Yiğit’ten daha az oy alarak Survivor’a veda eden isim oldu.

Bir önceki yazımız olan 10 Mart 2014 Survivor Kişisel Dokunulmazlık Oyunu başlıklı makalemizde 10 mart 2014 survivor dokunulmazlık sembolü, survivor dokunulmazlık oyunu ve survivor kişisel dokunulmazlık oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar:
survivor sms sıralaması, sörvayvır kim elendi, survıvor kım elendi, Survivor kim gitti, survivorda kim gitti, sörvayvır izle, sörvayvır 2014, survivor sıralaması, survıvorda kım elendı, www startv com tr survivor

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi Konusuna Ait Etiketler

Benzer yazılar

Yorumlar

  1. evin ozdemir diyor ki:

    Turabi çok açık sözlü evet saygısız olabilir ama kendine güveniyor en azından kimse gibi yalaka değil

Yorum Yaz

Yukarı Çık