$ DOLAR → Alış: 2,28 / Satış: 2,29
€ EURO → Alış: 2,88 / Satış: 2,89

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi
  • 10.03.2014
  • 43 kez okundu

survivor kim elendi, survivor 2014 kim elendi, survivor ilk hafta kim elendi, survivor 5.bölüm kim elendi, 10 mart 2014 survivor kim elendi

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

Survivor ünlüler gönülüllerin 5.bölümünde heyecanın bir an eksik olmadığı birbirinden zorlu oyunlardan sonra dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan bir kişi yarışmaya veda edecek.

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı, ada konseyi toplantısında yapılacak grup içi oylamada elenmek üzere bir isim seçecek. Daha sonrasında ise seyirci SMS oyları ile seçilen bir kişi elenmek üzere bir isim daha belirleyecek. Ada konseyinin seçtiği isim ile SMS birincisinin seçtiği isimden en fazla oy alan kişi yarışmaya devam ederken diğeri yarışmaya veda edecek.

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölüm Kim Elendi

10 Mart 2014 Survivor 5.Bölümde  dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı ada konseyinde elenecek ilk isim olarak Ekrem’i seçti.

Samanta Dokunulmaz

Kişisel dokunulmazlık oyununda birinci olan Samanta dokunulmazlık sembolünü kazanarak kendini elenmeye karşı garanti altına aldı.

SMS Birincisi Turabi

Yapılan SMS oylaması sonucunda Turabi en fazla oyu alarak Ekrem’in karşısına elenmek üzere ikinci ismi seçme hakkı elde etti.Turabi Yiğit’in adını söyleyerek Yiğit’i elenecek ikinci isim olarak belirledi.

Survivor SMS Sıralaması

1. Turabi

2.Müge

3.Yiğit

4.Berna

5.Mert

6.Ertunga

7.Samanta

8.Ekrem

9.Sahra

Bu sonuçlara göre Yiğit en çok oyu alan 3. kişi olurken, Ekrem SMS oylamasında da Yiğit’ten daha az oy alarak Survivor’a veda eden isim oldu.


Bir önceki yazımız olan 10 Mart 2014 Survivor Kişisel Dokunulmazlık Oyunu başlıklı makalemizde 10 mart 2014 survivor dokunulmazlık sembolü, survivor dokunulmazlık oyunu ve survivor kişisel dokunulmazlık oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: / / / /

Türkiye Barolar Birliği’den (TBB) başörtü yasasına dava açıldı
Türkiye Barolar Birliği(TBB), Ortaöğretimde başörtüsünün serbest bırakılmasıyla ilgili çıkan yasanın yürütmenin durdurulması için iptal davası açtı.
Poşetli Dede’ye Para verenler Enayi
Konyada bir kaza sonucu hayatını kaybeden milyoner dilenci Poşetli Dede kendisine para verenlere " Bunları hepsi enayi " demiş
Elektrik ve Doğalgaz zammı faturaya yansıyor
Elektrik ve doğalgaza bugün itibariyle yapılan zam sonrasında 2kişilik ailenin elektrik faturasına ayda 3.5, gaz faturasına 7.5 TL ek yük...
IŞİD  Türk toprağı olan  Suriye’deki Süleyman Şah Türbesini kuşattı
1100 IŞİD militanı, Suriye'deki Türk toprağı Süleyman Şah Türbesi'nin etrafına konuşlandırıldı!
Suriye planı hazır
Genelkurmay, Suriye'de olası bütün gelişmelere göre planlarını hazırladı ve konuyla ilgili Bakanlar Kurulu'na brifing vererek planı anlatacak.
IŞİD’e karşı Güvenli Bölge için hazırlıklar tamamlandı
Tezkere çıktıktan sonra sınırın Suriye kısmında oluşturulacak güvenli insani bölgeleri 10 bin Mehmetçik koruyacak. Bir tugay da hazır tutulacak.
Suruç’a IŞID’ten havan mermisi atıldı 3 Kişi Yaralandı
Suriye'de IŞID ile çatışmaların sürdüğü bölgeden atılan havan mermisi Şanlı Urfa'nın Alanyurt Mahallesi'nde bir eve düştü ve 3 kişi yaralandı.
İzmir’de korkutan orman yangını 28 Eylül 2014
İzmir Karşıyakada 'de korkutan orman yangını 28 Eylül 2014 . Yangın hala devam ediyor
İzmir’de korkutan orman yangını 28 Eylül 2014
İzmir’de korkutan orman yangını 28 Eylül 2014 . Nedeni bilinmeyen orman yangını hala devam ediyor . Detaylar 2.sayfada. Bir önceki yazımız...
Kemal Kılıçdaroğlu Bolu’daki festivalde fıkra anlattı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 30'uncu Uluslararası Mengen Aşçılık ve Turizm Festivali'nde yaptığı konuşması sonunda bir fıkra anlattı.
Kamalak: Milli Gazete okumayanlar bonzai içiyor
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Milli Gazete girmeyen eve bonzai girer" dedi.
Kılıçdaroğlu IŞİD’e kara hareketına karşı çıktı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Asker bugünler için vardır' sözlerine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu yanıt verdi.
Uğur Dündar CHP seçmeninin feryadını yazdı
Sözcü yazarı Uğur Dündar, "CHP seçmeninden Kılıçdaroğlu’na haykırış!.." başlıklı yazısında hayal kırıklığı yarattığını söylediği Kılıçdaroğlu'na 'nota' verdi.
Mehmet Şimşek: Bundan sonra af olmayacak
Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, düzenlediği basın toplantısında Torba Yasa'ya dair açıklamalarda bulundu.
Işid İngiliz Rehine John Cantlie Videosunu Yayınladı
Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) elindeki bir diğer İngiliz rehine olan gazeteci John Cantlie’ye ait bir videoyu bugün yayınladı. Yayınlanan...
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. evin ozdemir diyor ki:

    Turabi çok açık sözlü evet saygısız olabilir ama kendine güveniyor en azından kimse gibi yalaka değil

YORUM YAZ