İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

ANKR fiyat tahminleri Ağustos 2019


ANKR fiyat tahminleri Ağustos 2019 : Kripto para piyasasına iddialı bir giriş yapan ANKR Network’ün kripto parası Ağustos ayında ciddi bir fiyat düşüşü yaşarken, yastırımcılar yeni seviyelerin bir alım fırsatı yaratıp yaratmadığını merak ediyor.

ANKR Network projesinin temel hedefi cloud bilişim maliyetlerini azaltarak, kullanıcılara daha ucuz cloud ürün ve hizmetler sunmak. Bu açıdan ele alındığında sektördeki ciddi bir sorunun çözümüne yönelik bir girişim olarak karşımızda duruyor.

Kripto para borsası Binance platformunda işlem gören ANKR, piyasaya giriş fiyatının neredeyse yarısına düşmüş durumda. Toplam 2,629 milyar adet dolaşımda olan ANKR coin bulunurken, benzer dolaşım miktarına sahip bir çok coin, ANKR’nin iki ve üç katı fiyatlardan işlem görüyor.

Bu durum son bir ayda kripto para piyasalarındaki durgunluk ve altın ile döviz piyasalarına olan ilgi ile açıklanabilir. Öte yandan projenin henüz geliştirme aşamasında olması da, kripto parasına olan ilginin sınırlı kalmasına yol açıyor.

Buna karşın, Şu an 0.0036 seviyesinden işlem gören ANKR coinin yakın sürede 0.005 usd seviyesinin üzerine çıkma potansiyeli bulunuyor. Bunun için son dip fiyatın üzerinde istikrarlı bir şekilde tutunması gerekiyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

düşük faizli kredi