DOLAR: 2.33 TL
EURO: 2.86 TL

Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı

8 ay önce
96 kez görüntülendi - Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı

Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı, kılıçdaroğluna yumruk,kılıçdaroğluna saldırı videosu, kılıçdaroğlu saldırı

CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM’deki CHP grubuna girişi sırasında meclise ziyaretçi olarak giren bir kişinin tekmeli yumruklu saldırısına uğradı.

Kılıçdaroğlu grup konuşmasını yapmak üzere CHP grubuna girmek üzereyken , CHP grubunun yan tarafından bulunan BDP grubunun önünde bazı BDP’li milletvekileriyle selamlaştı. Bu sırada sonradan ziyaretçi olarak meclise giriş yaptığı belirlenen bir kişi Kılışdaroğlu’na tekme ve yumruklarla saldırdı. Göz bölgesine 4 yumruk alan Kılıçdaroğlu’na ilk müdahale CHP’li milletvekilleri tarafından yapıldı.

CHP’li bazı üyeler tarafından linç edilmek istenen saldırgan BDP ve CHP milletvekilleri tarafından korunmaya çalışıldı. Saldırgan etkisiz hale getirildikten sonra polise teslim edildi.

Polis tarafından ifadesi alınan saldırganın  Alperen Ocakları’na üye olduğunu ve Erzurumlu olduğu saptandı.

Bir önceki yazımız olan 8 Nisan 2014 Atv Zahide İle Yetiş Hayata Full izle başlıklı makalemizde 8 nisan 2014 Atv Zahide ile yetiş hayata izle, 8 nisan 2014 Atv Zahide ile yetiş hayata son bölüm izle ve 8 nisan 2014 Atv Zahide ile yetiş hayata tekrarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu SaldırıKemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı Konusuna Ait Etiketler

Benzer yazılar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık