Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı

Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı, kılıçdaroğluna yumruk,kılıçdaroğluna saldırı videosu, kılıçdaroğlu saldırı

CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu TBMM’deki CHP grubuna girişi sırasında meclise ziyaretçi olarak giren bir kişinin tekmeli yumruklu saldırısına uğradı.

Kılıçdaroğlu grup konuşmasını yapmak üzere CHP grubuna girmek üzereyken , CHP grubunun yan tarafından bulunan BDP grubunun önünde bazı BDP’li milletvekileriyle selamlaştı. Bu sırada sonradan ziyaretçi olarak meclise giriş yaptığı belirlenen bir kişi Kılışdaroğlu’na tekme ve yumruklarla saldırdı. Göz bölgesine 4 yumruk alan Kılıçdaroğlu’na ilk müdahale CHP’li milletvekilleri tarafından yapıldı.

CHP’li bazı üyeler tarafından linç edilmek istenen saldırgan BDP ve CHP milletvekilleri tarafından korunmaya çalışıldı. Saldırgan etkisiz hale getirildikten sonra polise teslim edildi.

Polis tarafından ifadesi alınan saldırganın  Alperen Ocakları’na üye olduğunu ve Erzurumlu olduğu saptandı.

Kategori: Genel, Gündem Etiketler : , , , -

Bu Yazılar İlginizi Çekebilir:

VİDEO : Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı VİDEO : Kemal Kılıçdaroğlu’na Yumruklu Saldırı

Yorum Yaz

Yorumu Gönder

© 2015 Bizimhaber.net. Tüm hakları Saklıdır.

En Son Arananlar Evleneceksen gelde düğünleri, nurselinin mutfağı edirne bulgurlu boregi, isid kafa kesmeleri video 2015, isid yeni infaz videolari 2015, isid 2015, nur yerlitaş, lezzet haritasi edir 10 ocak 2015, bu tarz benımın yenı yarısmacıları, kardeş paıy 2015 ocak, captoglicolipid kullananların yorumları
Bizimhaber.net Rss | Google
Ana sayfa | iletişim | Gizlilik Sözleşmesi