$ DOLAR → Alış: 2,69 / Satış: 2,70
€ EURO → Alış: 2,98 / Satış: 2,99

Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY)

Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY)
  • 04.01.2014
  • 568 kez okundu

red honey, kırmızı bal, kırmızı bal yorumlar, kırmızı bal kullananlar, kırmızı bal alanlar, kırmızı bal kullanıcı yorumları, Keşişkülahı, keşiş külahı nedir, keşiş külahının faydalarıi kırmızı bal kullanan varmı

Üzerinde penis baskılı bir tişört giyen bir adamın gülümseyen görüntüleriyle pazarlanan Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY), penis büyütme ve geç boşalma dahil olmak üzere bir çok etkisi olduğu iddia edilen bir üründür.

Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY) ürününün iddia edilen tüm etkiler :

- Normal’den 7 Kat Daha Hızlı ve Güçlü Performans Sağlar.
- Cinsel Organ’da Enine ve Boyuna Büyüme Gerçekleştirir.
- Sperm Sayısını Arttırır (Çocuk Sahibi Olmak İsteyenler İçin)
- Vücudu Dinç Tutar.
- Yorgunluk Hissini Ortadan Kaldırır.
- Geciktirme Özelliğine Sahiptir.

Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY) ürününün iddia edilen etkilere sahip olup olmadığı henüz teyit edilmiş değil. Bu ve benzer ürünler sosyal medya reklamcılığı ile hazır kitlelere erişerek ve yanıltıcı bilgiler içeren tanıtım metinleriyle manipülasyon taktiğiyle ürün satabilmektedirler. Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY) ürününün böyle olup olmadığı ve gerçekte vaad edilen etkilere sahip olup olmadığı yasal mercilerce başlatılan bir inceleme olmadığından bir muamma olarak kalmaktadır.

Keşiş Külahı Bitkisi Hakkında Bilgi

Halk arasında azgın teke otu olarak da adlandırılan Keşiş külahı bitkisinin cinsel performans üzerinde olumlu etkisi olduğu söylenmektedir. Keşiş külahı bitkisinin içinde icariin, noricariin, glikozitler bulunmaktadır. Glikozitlerin çeşitli cinsel sorunlara iyi geldiği gözlemlenmiştir ve icariin maddesi de viagra etkisi göstermektedir.

 

Keşişkülahı Ekstreli KIRMIZI BAL (REDHONEY) ürününü satın alıp denediniz mi ? Kamuoyu bilinçlenmesi adına fikirlerinizi paylaşın !

google aramaları:

Kırmızı balkeşiş külahı nedirkirmizi bal nedirkeşiş külahı ekstresikeşiş külahı faydalarıkesiskuelahi ekstresi kırmızı balKeşişkülahıkimizi netkirmizi bal gercekten buyutuyormu
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Müge anlı ile tatlı sert | Esra Erol izle