İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

2 Aralık 2019 Gerçeğin Peşinde

2 Aralık 2019 Gerçeğin Peşinde : Star Tv ekranlarının ilgiyle izlenen dosya araştırma programı Gerçeğin Peşinde bugünkü bölümde muhtar Yusuf Güneş cinayeti yanı sıra kaybolan Sevda Uslu’yu arama çalışmaları konuşuluyor.

Gerçeğin Peşinde bugün neler oldu ?

2012 yılında Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçesi’nin Soysalı Köyü muhtarı olan Yusuf Güneş, evinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. 48 yaşındaki köy muhtarını kimin neden öldürdüğü hiçbir zaman bulunamadı.

Yusuf Güneş’in katili nihayet bulunuyor mu ? Muhtar Yusuf Güneş’i kim neden öldürdü ? Yusuf Güneş’in katili bulunabilecek mi ?

Bir süredir kendisinden haber alınamayan iki çocuk annesi Sevda Uslu nerede ? Hayatından endişe duyulan Sevda Heyratangız Uslu bulunacak mı ?Yoksa Sevda Uslu öldürüldü mü ?

Ayşe Okur ve kızı Esmanur bulundu mu ?

Gerçeğin Peşinde programında araştırılan Ayşe Okur ve kızı Esmanur ile ilgili dosya bir anda sürpriz bir şekilde konuşulmamaya başladı. Gerçeğin Peşinde ekibi Ayşe Okur ve kızı Esmanur’un bulunması için çalışmalarını sürdürdüğünü söylerken, izleyici büyük merak içerisinde.

Gerçeğin Peşinde bugün saat 13:45’te Star TV’de.

VİDEOYA GEÇEREK İZLEYİN

Sayfalar: 1 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir