26 Haziran 2019 Dünya Kupası Maç Tahminleri

26 Haziran 2019 Dünya Kupası Maç Tahminleri : Bugünkü Bahis Bülteninde Avustralya Peru, Danimarka Fransa, İzlanda Hırvatistan, Nijerya Arjantin maçları görünmektedir. Aşağıdaki alanda bu maçların analizi ile birlikte tahminlerini bulabilirsiniz.

Avustralya Peru Maç Tahmini

Dünya Kupası grup maçlarında son iki maçını da kaybederek iddiasından vazgeçen Peru takımı bir galibiyetle ikinci sıraya yükselme ihtimali bulunan Avustralya karşısına çıkıyor. Avustralya bu maçı mutlaka almak zorunda ve bunun için tüm potansiyelini sahaya dökecektir. Bu nedenle Avustralya Peru maçı için tahminim Avustralya galibiyeti şeklinde olacaktır.

Danimarka Fransa Maç Tahmini

C grubunun birincisi ile ikincisi arasında oynanacak bu zorlu maçta iki isim de galibiyet için oynayacak. Fransa bu maçı kaybederse liderliği Danimarka’ya kaptırır. Danimarka kazanırsa lider olarak gruptan çıkışını adeta garantilemiş olur. Bu nedenle ortada geçmesi beklenen bir maç gibi görünmektedir. Bu nedenle bu maç için tahminim Fransa galibiyeti ve beraberlik olmak üzere Çifte şans (x2).

İzlanda Hırvatistan Maç Tahmini

Hırvatistan takımı grup maçlarındaki etkili oyununun meyvelerini topladı. Şimdi ise başından beri zayıf bir futbol ortaya koyan İzlanda ile karşı karşıya geliyor. Her nekadar Hırvatistan için beraberlik bile yetiyor olsa da, Hırvatlar bu maçı da kazanarak prestij yükseltmek isteyeceklerdir. Bu nedenle bu maç için tahminim kesin Hırvatistan galibiyetidir.

Nijerya Arjantin Maç Tahmini

Nijerya bu maçı mutlaka almak , buna karşın Nijerya ise mutlaka kaybetmemek zorunda. Beraberlik bile Nijerya’yı gruplardan ikinci sırada çıkarmaya yetiyor. Arjantin ise 3 puan alarak puanını 4’e yükseltmeyi ve ikinci sıraya yerleşmeyi umuyor. Çok çekişmeli bir maç olacak. Nijerya 3 puan daha almak için ataklar geliştirecektir. Gol potansiyeli olan bir takım. Bulacağı 1 gol ile maçın geri kalanında defansa ağırlık verebilir. Bu nedenle bu maçta tahminim 2,5 altı.
Not: Tahminler yazarın şahsi görüşlerine dayanmaktadır, sadece fikir vermek amaçlıdır.Sizin için uygun sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle karar alırken sadece burada yazılanlara dayanmayınız. Kendi kararlarınızdan kendiniz mesul olduğunuzu unutmayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*