İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

29 Eylül 2019 Çok Güzel Hareketler 2 22.Bölüm

29 Eylül 2019 Çok Güzel Hareketler 2 22.Bölüm izle : ÇGH 2 ekibinin hazırladığı birbirinden komik skeçler bugünkü 22.bölümde sahnelendi. İşte bugünkü bölümde yer alan skeçler :

Dilli bebek skeci

Hilmi, Cihan ve Batuhan’ın yazdığı dilli bebek skecinin bugünkü bölümünde bebeklerin sünneti sahneleniyor. Bebekler bir hastanede sünnet edilirken, komik diyaloglar sizleri kahkahaya boğacak.

Kelekten bir gece skeci

Kelekten bir gece skecinde alt yapı ekibinden oyuncular, iki kılıbık arkadaşın bekarlığa veda partisinden sonra aşırı dominant karılarına anlattıkları farklı yalanlar dolayısıyla yaşadıkları komik olayları sahneliyor.

Ezik müzikali

Lisenin ezik kızı Ayşe, aşkı Serkan’ın peşinde koşarken, her defasında zengin züppelerinin alaycı yaklaşımlarıyla karşılaşıyor. Bugünkü bölümde de müzikal tadından muhteşem bir sahne sanatı sizleri bekliyor.

Kusura bakma skeci

Bir barda eğlenen iki arkadaş, şişman arkadaşları ile takılmak istemezler. Oysa kızlar kusurları olan erkeklerden hoşlanıyordur. Ezberleri yıkan hikayesiyle kusura bakma skeci kahkaha vadediyor.

Gol anahtarı skeci

İlk yarı tam 14 gol yiyen lise takımının ilk yarı arasında soyunma odasında kurduğu efsane diyaloglara çok güleceksiniz.

Bürokrasi ölmedi skeci

Elektrik çarparak komaya giren adamın diğer dünyanın sözde kurumlarında yaşadığı bürokrasi sorunları ele alınıyor. Sistemde komada görünen ölü adayı sorunları halledip dünyaya geri dönebilecek mi ?

Ölene kadar ghostuz

Ölen kocasının hayaletiyle yaşayan kadının yeni talibiyle yemeği kıskanç hayalet kocanın müdahalesiyle rezil oluyor

VİDEOYA GEÇ

Sayfalar: 1 2

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir