Gaming laptop ile mining yapma

Gaming laptop ile ethereum madenciliği

Gaming laptop ile mining yapma : Oyun laptopları yani gaming laptoplar ile ethereum veya bitcoin mining yapılabilir mi ?

Kripto para madenciliği ile ilgili olarak en çok merak edilen konulardan biri de gaming laptop ile mining yapma konusu. Peki bu mümkün mü ? İşte oyun bilgisayarı ile mining yapmak ile alakalı önemli ayrıntılar :

Gaming Laptop ile Madencilik Yapılabilir mi ?

Oyun laptopları ile kripto para madenciliği yapılabilir. Bunun için en önemli nokta ekran kartının madencilik havuzlarının kriterlerine uygun olmasıdır.

En az 4 GB ekran kartına sahip tüm gaming laptoplar kripto para madenciliği yapabilirler. Bu alt sınır her ne kadar mining yapmak için yeterli olsa da, günlük kazanç konusu önemlidir.

Gaming Laptop ile Mining Yaparak Ne Kadar Kazanılır ?

Ekran kartının kapasitesi ile orantılı olarak gelir değişmektedir. 4 GB ekran kartına sahip bir bilgisayar ile ethereum veya bitcoin mining yaparak günde 2 dolar civarında bir kazanç elde edersiniz.

Gaming laptop ile ethereum madenciliği veya bitcoin madenciliği yapmak mümkün olsa da, madencilik faaliyetinin laptoplarda “aşırı ısında” problemi yaratacağını da akılda tutmakta fayda var.

Bu nedenle ethereum madenciliği veya bitcoin madenciliği için en mantıklı seçenek mining rig kurulumudur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*