Hangi coin alınır 2021

Fiyatı yükselmesi beklenen coinler 2021 listesini inceleyiniz.

Hangi coin alınır 2021 : Artış göstermesi beklenen kripto paralar hangileri ? Hangi coin projeleri diğerlerinden daha fazla kazanç vadediyor ?

Kripto para piyasasında işlem gören bazı coinlerin kısa süre içerisinde 10 kata varan fiyat artışı gösterdiği biliniyor. Bu coinlerin bir kısmı balina diye tabir edilen büyük sermayeli yatırımcıların operasyonuna maruz kaldığı için artış gösterirken, bir kısmı da iyi projelerin coinleri olduğu için organik olarak artış gösteriyor.

2021 yılının artış göstermesi beklenen coinleri şöyle :

FOR : For.tube farming platformunun kripto parası olan FOR şu anda 0.056 USD fiyatından işlem görürken, maksimum arz sayısı 1 milyar adetle sınırlandırılmış durumda. Bu miktarın da sadece yarısı dolaşımda.

Binance Smartchain entegrasyonunun tamamlanması ve V3 güncellemesi ile birlikte fiyatın ilk etapta 0.10-0.15 USD seviyelerine çıkması bekleniyor.

BAKE : 2 doların üzerine kadar yükselen coin ciddi bir düşüş yaşayarak 1 doların altına geriledi. BSC ağında olması ile birlikte geliştirilmesi süreci devam eden bakeryswap platformunun kripto parası olan BAKE, gelecek vadettiğine inanılan coinlerden biri.

Not : Burada yer alan ifadeler yatırım tavsiyesi değil, yazarın kişisel değerlendirmeleridir. Kendi değerlendirmenizi yaparak yatırım kararı verin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*