Oppo telefonlara imei atılır mı ?

Oppo Telefonlara İmei Atılır mı ?

Oppo telefonlara imei atılır mı ? Oppo telefonlara imei atma işlemi nasıl yapılıyor ? İşte tüm detaylarıyla Oppo telefonlara imei atma işlemi.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; tüm Oppo modellerine imei atılabilmektedir. Oppo yazılımı, piyasadaki bir çok markanın aksine, kolay rootlama ve imei atma işlemi gibi sistemsel değişikliklere olanak tanımaktadır.

İmei atılabilen Oppo modelleri

İmei değişikliği yapabileceğiniz, bir diğer tabirle imei atılan Oppo modelleri arasında Oppo Reno 2, Oppo Reno 2Z, Oppo A9, Oppo A5, Oppo AX7, Oppo RX17 NEO modelleri yer almaktadır.

Oppo Modellerine imei atmak için öncelikle yazılımı rootlamanız gerekiyor. Bunun için izlenen yöntem genellikle rootlu bir Custom ROM yüklemek şeklinde uygulanmaktadır.

Güncelleme : Türkiye’de faaliyet gösteren bir çok teknik servisin Oppo Telefonlara imei atılamadığını söylediğine dair yorumlar almaktayız.

42 yorum

  1. oppo telefonlara imei atılmadığı birçok yerde söyleniyor fakat aksine buradaki yazıda atılabileceği söylenmiş. Acaba piyasada bu işi yapan birçok kişi bunu bilmiyor mu? yoksa buradaki yazıda bir eksiklik mi var? yurt dışından oppo reno ace (snapdragon 855 plus işlemcili) almayı düşünüyorum araştırdım imei atılmadığı belirtildi bu nedenle vazgeçtim eğer imei atılıyorsa alacağım. Bu yazıyı yazan yada paylaşan bana cevap verirse sevinirim.

  2. merhabalar, oppo rx 17 neo modelli olarak bir cihazım var ime attırmak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor size nasıl ulaşabilirim.yada nerede değiştirebilirim. yardımcı olursanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*