İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Oppo telefonlara imei atılır mı ?

Oppo Telefonlara İmei Atılır mı ?

Oppo telefonlara imei atılır mı ? Oppo telefonlara imei atma işlemi nasıl yapılıyor ? İşte tüm detaylarıyla Oppo telefonlara imei atma işlemi.

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki; tüm Oppo modellerine imei atılabilmektedir. Oppo yazılımı, piyasadaki bir çok markanın aksine, kolay rootlama ve imei atma işlemi gibi sistemsel değişikliklere olanak tanımaktadır.

İmei atılabilen Oppo modelleri

İmei değişikliği yapabileceğiniz, bir diğer tabirle imei atılan Oppo modelleri arasında Oppo Reno 2, Oppo Reno 2Z, Oppo A9, Oppo A5, Oppo AX7, Oppo RX17 NEO modelleri yer almaktadır.

Oppo Modellerine imei atmak için öncelikle yazılımı rootlamanız gerekiyor. Bunun için izlenen yöntem genellikle rootlu bir Custom ROM yüklemek şeklinde uygulanmaktadır.

Türkiye’de faaliyet gösteren bir çok teknik servisin Oppo Telefonlara imei atılamadığını söylediğine dair yorumlar almaktayız.

2 Yorum

 1. mustafa kaçar mustafa kaçar 3 Aralık 2019

  oppo telefonlara imei atılmadığı birçok yerde söyleniyor fakat aksine buradaki yazıda atılabileceği söylenmiş. Acaba piyasada bu işi yapan birçok kişi bunu bilmiyor mu? yoksa buradaki yazıda bir eksiklik mi var? yurt dışından oppo reno ace (snapdragon 855 plus işlemcili) almayı düşünüyorum araştırdım imei atılmadığı belirtildi bu nedenle vazgeçtim eğer imei atılıyorsa alacağım. Bu yazıyı yazan yada paylaşan bana cevap verirse sevinirim.

  • admin admin Yazar | 3 Aralık 2019

   Oppo reno ace için bir bilgi yok. Bu yazıda nasıl root atıp imei değiştirebileceğiniz değil, yabancı kaynaklardan “imei atılabilen” modeller belirtilmiş.
   Oppo markasının bazı modellerine atılamayabilir. Öncelikle telefon teknik servislerine sormanız tavsiye edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir