Ayasultan Hotel Nihat Hatipoğlu’nun mu ?

Ayasultan Hotel Nihat Hatipoğlu’nun mu ? Ayasultan Hotel kimin, kime ait ?

İstanbul’un Fatih İlçesi’nde faaliyet gösteren Ayasultan Hotel’in Nihat Hatipoğlu’na ait olduğu iddiaları üzerine, Google arama trendlerinde “Ayasultan Nihat Hatipoğlu’nun mu” sorgusu popüler aramalar arasına girdi.

Peki Ayasultan Hotel Nihat Hatipoğlu’nun mu ?

Daha önce kamu malı olduğu yönündeki iddialar üzerine açıklama yapan Nihat Hatipoğlu otele dönüştürülen mülkü ile ilgili olarak şu açıklamayı yaparak otelin kendisine ait olduğunu teyit etmiş oldu :

“Sahip olduğum mekan 35 odalı küçük bir butik oteldir. Bu yer 2010 yılında satın alınan bir handan dönüştürülmüştür. Bu han alındığında 4 katlıydı, bugün de 4 katlıdır.”

Radikal Gazetesi’nde Ömer Erbil imzalı olarak yayınlanan haberde Ayasultan Hotel’in Nihat Hatipoğlu’na ait olduğu belirtilmişti.

Ayasultan Hotel’de içki satışı iddiası doğru mu ?

2 yorum

  1. her y?l televizyonlarda sirk, hurafe, yalan satarak para kazanan mevsimlik isci nihat hatipoglu’nun otelinde daha cok ”para kazanmak” amac?yla icki satmas? tuhaf olmasa gerek. nihat hatipoglu, cubbeli vs. gibilerin ”hoca” muamelesi gordugu bir ulkede bu tarz absurd olaylar gormek sas?rt?c? degil.

Yorumlar kapatıldı.