Aytu Çetin kimdir ?

Aytu Çetin kimdir ? Aydın’da 92 yaşındaki komşusu Hanım Pınarlı’ya tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdüğü suçlamasıyla tutuklanan cinayet zanlısı Aytu Çetin’e tepkiler çığ gibi büyüyor.

Irkçı bir yapılanmanın mensubu olduğu öğrenilen 23 yaşındaki Aytu Çetin’in en ağır şekilde cezalandırılmasını talep eden vatandaşlar sosyal medyada Adalet Bakanlığı’na çağrıda bulundu.

Tecavüz ve cinayet suçlamasıyla gözaltına alınan Aytu Çetin’in emniyetteki işlemlerinden sonra savcılığa sevkedilmesi, sonrasında ise mahkemeye çıkarılması bekleniyor.

2 yorum

  1. Lanet Gelsin Sana aşağılık mahlukat hayatın boyunca acı çekersin inşallah, seni yetiştiren anne baban ve mensubu olduğun o yapının sana ahlak kazandırmamış olması ne büyük bir acınası durum.

  2. Ya sen ne iğrenç bir insansın erkek ve kadın eşittir şunu bı öğrenin artık sen kadına dokunamazsin böyle bir şey yok kimsin sen . Mini etek de giyer tayt da giyer kimse kimseyi sorgulayamaz anne ve babalar evlatlarıniza terbiye öğretin ahlak öğretin başi boş bırakmayın annesi yaşındaki kadına bunu yapan birisi normal olamaz migdesiz ben kadın olduğum halde utandım en ağır cezayı almasını diliyorum inşallah cezanın en agirini çekersin ..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*