Cloud Shopping nedir güvenilir mi ?

Cloud Shopping nedir güvenilir mi ? Bir para kazanma programı olarak tanıtılan Cloud Shopping belirli miktarlarda oluşturulan yatırım limitlerini yatıran sözde yatırımcılara değişen oranlarda para kazanma vaadi vermektedir.

Programın aynı zamanda dolandırıcı network sistemlerinin vazgeçilmezi referans sistemine sahip olması, sözde yatırımcılara dağıtılan paranın nasıl elde edildiğinin açıklanamaması, faaliyetin bütünüyle bir fon toplama mantığı üzerine kurulduğunu gösteriyor.

Bu tür sistemler referans sayısı çok olan üyelere ilk başlarda ödeme yapabilir. Sistemi referans sayısını arttırmak için sosyal medyada tanıtan kişiler ödeme aldığını öne sürebilir. Bu sisteme daha çok kişi çekmek için şart olan güveni sağlamaya dönük bir stratejidir. Yeterli miktarda para toplayan grup, bir anda ortadan yok olur.

Bir sistemin para kazandırabilmesi için sürdürülebilir gerçek bir kazanç kaynağı olmalıdır.

Cloud Shopping uygulamasında yer alan tanıtım videosu ve bilgilendirme metinlerinde bahsedilen iş modeli, reel piyasada karşılığı olmayan bir model.

Cloud Shopping güvenilir mi ?

Sistemin bağlı olduğu iddia edilen Morley Fund Management şirketinin resmi internet sitesindeki bilgilere göre şirketin böyle bir girişimi bulunmamaktadır.

Şirketin sözde Avrasya Bölgesi CEO’su olarak tanıtılan Jowidah isimli şahsın, soyadının neden verilmediği şüpheli bir durum teşkil ediyor.

Bu nedenle cloud shopping uygulamasını kullanmanız ve para yatırmanız tavsiye edilmez.

6 yorum

  1. Aradtırdıgım bir konu ne kadar gercekcı gorunsede domain godady uzerındennalın mıs gercek wep sıtesı cloudshoppin.club fakat tuekıyede kı cloudshopping.cc olarak tanıtılıyor domain adresinin arkasında kımsenyok ne bir adres ne bir bilgi ne bir iletisim numarası domaın guvenırlılıgı sifir .CC siteleri blog tasarısı ıcın olusturulmusnucretsız alanlardır Londra’da kurulmustur diyip 05380 libir GSM nosu verılmesı de ayrı bır caba sacmalık. Datanın bırnıletısım enpostası yok cloudshopping@gmail.com ya g mail nedir abı kac kişi bu tuzaga duser bilmiyorum fakat sadet zinciri sistemi ile yenı gelen rakı kullanıcıya komisyon verıyor takı sıstem artık buladar para yeter dıyıp mılletı tokatlayana kadar

  2. bu türk sistemlere para yatıran sponsorlar genelde şirket acıldıktan 3 veya 4 ay sonra sistemden cıkarlar bunun sebebide artık zararını cıkarmıştr takashimaya mesela sistem kurulalı 4 ay oldu artık sistemin sonuna geliyor eski üyeler sistemden çıkıyor firma yani saadet zinciri olan firma aralıkta türkiyeye giriceklerini söylüyorlar aslında orda kendilerini belli ediyorlar ben doydum bana bukadar para yeter hadi byee dicekler ben ilk girdiğimde o sistemde sadece vip1 ve vip2 vardı artı günde sadece 1 ürün alabiliyordunuz şimdiyse vip3 vip4 vip5ve günde sınırsız ürün alımını açtılar neden peki çünkü sistemi patlatıcaklar vip4 vbip5 deki ürünler gercekten dudak ucuklatan fiyatlar sadece vip4 250 bin tl den başlıyor bence aklı olan biran önce sistemden çıksın ben kazancağımı kazandım çıktım sürekli beni rahatsız ediyorlar alt üye ekleyin ben bunun vebaline girmedim hiç birzaman bu tür sistemlere alt üye eklemedim

    • Ahmet bey konuyla ilgili tam özet almak istiyorum. Yaptığınız yorum sebebiyle konuya gayet hakimsiniz eyer sizde uygun görürseniz sizinle iletişime gecebilecegim bir iletişim kanlı varmıdır acaba ?

  3. Ahmet bey konuyla ilgili tam özet almak istiyorum. Yaptığınız yorum sebebiyle konuya gayet hakimsiniz eyer sizde uygun görürseniz sizinle iletişime gecebilecegim bir iletişim kanlı varmıdır acaba ?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*