eliftoka.site Evde toka işi yapanlar yorumlar

eliftoka.site Evde toka işi yapanlar yorumlar : Evde toka işi yaparak ev hanımlarına ek iş sağladığını vaadeden websitenin güvenilir olup olmadığı merak ediliyor.

eliftoka.site Evde toka işi sistemi nasıl çalışıyor ?

Sistemin en açık amacı peşin ücret karşılığında toka malzemeleri satmak. Toka işi yapmak isteyenler 1000 adet toka için gerekli malzeme için önden 120 TL ödeme yapıyor ve malzemeler adresine kargolanıyor. Gelen malzemelerle 1000 adet toka yapması istenen kişilerden yapılan tokaları işverene kargolaması ve ödeme beklemesi isteniyor.

Eliftoka.site faaliyetlerinde 120 TL malzeme kaporası ödemeleri Orhan Tuncay isimli bir şahsın hesabına yapılıyor.

Sitedeki iletişim bölümünde İstanbul Tuzla’da olduğu iddia edilen Elif Toka ve AKsesuar hakkında sikayetvar.com üzerinde onlarca şikayet bulunuyor.

Şikayette bulunan onlarca kişi 120 TL ödeme yaptıklarını fakat hiçbir şekilde malzeme gelmediğini ve telefonlarının engellendiğini belirtiyor.

Bir diğer benzer faaliyet olan Atlantis Aksesuar hakkındaki bilgiler için : atlantisaksesuar.site yorum ve şikayetleri

6 yorum

  1. Kesinlikle kimse inanmasın sitedeki yorumlarada aldanmasın. eliftoka.site haricinde atlantisaksesuar.site de var biri toka diğeri anahtarlık işi ama kapora istenirken aynı iban aynı isme isteniyor. Birkaç sayfa açıp farklı iş fakat aynı bilgilerle insan düdüklüyorlar. Site torumlarını kendileri yazıyor olumsuz yorumlarımız yayınlanmıyor beklemede kalıyor. Whatsaptan ödemeden sonra dönüşe geçilmiyor engelleniyor aradığımızda cvp verilmiyor. Bir güne 15 isim ödeme yapmış bilmediğimiz kaç kişi vardır ve oiödeme yapmaya devam ediyordur kimbilir. Keainlikle inanmayın hiçbirşey yollamıyorlar. Şikayet vardanda mağdurlara ulaşabilirsiniz birbirimizle irtibat halindeyiz hepimiz şikayetçiyiz.

  2. Biz 130 tl yolladik evde anahtarlik icin bu tür hesaplar hepsi sahte adamlar fak hesap acip kapatiyor tel numaralrinim son rakamlarini degistiriyorlar her 5-6 kisiden kapora aldiktan sonra yok ediyorlar numarayi imanmayin orham tuncay sahsin bilgileri bende bankadan aldim akbank hesabi var birebir o olmasa bile hesabimiz var sadece sabir

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*