İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Gastrobi Plex yorumları ve şikayetler


Gastrobi Plex prostat ve cinsel sağlık tablet/hap yorumları ve şikayetler

Çeşitli ulusal tv kanallarının ana haber bültenlerinin ekran görüntüleri ve aldatıcı ifadeleri photoshop gibi programlarla bir araya getirerek, haber bülteninde tavsiye ediliyormuş görüntüsü verilerek pazarlanan Gastrobi Plex adlı tabletin vaad edilen etkileri göstermediğine dönük şikayet ve yorumlar sosyal medyada yapılmaktadır.

GastrobiPlex adı verilen tablet ilacın hem prostatı iyileştirdiği hem de cinsel sağlığı güçlendirdiği vaad edilmekte ve ürün sahte görseller yardımıyla pazarlanmaktadır.

Sahte görseller eşliğinde satılması gerçeği başlı başına bu ürünün bazı sahtekarlar tarafından pazarlandığı düşüncesi için yeterli delil sunarken, bu ürüne karşı güveni de yok etmektedir. Gastrobi Plex hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi yazınız.

5 Yorum

 1. Süleyman Sami Bostancı Süleyman Sami Bostancı 6 Aralık 2018

  İnternet net üzerinde Gastrobı PLEX siparışi verdim reklamda iki renkli tablet görünüyordu bana gelen ürün tek renk ayrıca yanında birde damla olması gerekiyordu oda yoksa. Dolandırıldımmı?

  • Orhan coşkun Orhan coşkun 7 Şubat 2019

   Cinsel gücü artırmıyor sanırım …ama prostatım küçüldü .dr.parmak ike kontrol etti epey küçülmüş dedi..ama ne yazık ki sertlşk yapmıyır.

 2. Abdullah Lastikci Abdullah Lastikci 15 Aralık 2018

  3 ay evvel 225 tl verip 3 kutu aldım hiç bir işe yaramadı Haram Zıkkım olsun Sahtekerlar Mavi bir su içiriyorlar

 3. veysi dincer veysi dincer 25 Ocak 2019

  Madem bunlar sahtekar devlet neden bunlara müsade ediyor hiç kimse bunlara dur diyecek yokmu gastronomi plex devletin acilen veya sağlık Bakanlığı’nın acilen el atmasi lazim

 4. Irfan Aksoy Irfan Aksoy 13 Mayıs 2019

  Ya kardeşim dolandırıcılığın farklı bir şekli bu isim verdikleri doktorlar sahte öyle doktorlar yok gidin hastanelere paranız yazık degilmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

düşük faizli kredi