![](https://www.bizimhaber.net/wp-content/uploads/2020/08/müge-anlı-de-ayrı-yazılır.jpg)
Müge Anlı’nın gramer hassasiyeti : de ayrı yazılır
ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ekrana verilen bir görüntüde yer alan otomobilin arka camındaki yazıyı okuyan Müge Anlı ayrı yazılması gereken -de bağlacının bitişik yazıldığını görünce tepki göstermekten geri durmadı.
Otomobilin arka camında yazan “Hangi derdin dermanısın söyle de o derde düşeyim” ifadesini okuyan Müge Anlı, “de” ayrı yazılır diyerek gramer hatasını düzeltti.
Bir yanıt bırakın