Run yazılım run pay güvenilir mi ? Yorum ve şikayetler

Run yazılım run pay güvenilir mi ? Yorum ve şikayetler : Komisyonsuz kredi kartı ile ödeme alma sistemi ile e-ticaret girişimcilerine online ödeme alma altyapısı sunan runpay, run yazılım şirketi tarafından hayata geçirilen bir sistem.

Peki Run yazılım projesi olan Runpay güvenilir mi ?

Daha önce bu sistemi kullanıp, online ödeme alan ve hiçbir sorun yaşamadığını öne süren internet kullanıcıları olsa da, uzmanlar bu şahısların firma ile bağlantılı olabileceğine dikkat çekiyor.

Runpay kullananlar

Runpay kullandıysanız, deneyimlerinizi paylaşabilir, yorum veya şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

5 yorum

 1. denemek için para gönderdim hesabıma geçmedi siteye de ulaşamıyorum baya kalitesiz bir yer.Sanırım vurgun yapıp kaçacaklar zaten BDDK lisansı veya vergi levhası da yok.CİMER’e ilettim onlar ilgilenecek

  • Merhaba, böyle yalanlayıcı bir yazı yazmanız hiç hoş değil çünkü sitemizde ödeme sistemi dahil henüz aktif değil. Hesabınıza ne yolla para yatırdınız?

   Firmamızı karalamak için yapılan bu yorum çok yanlış, neden böyle bir şey yaptığınızı da anlamış değiliz.

   Ek olarak, sitemizde bu şekilde bir üyelik bulamadık. Lütfen bizimle 0536 798 6266 WhatsApp yolu ile veya Canlı Destek veya Destek Talebi bölümü ile iletişim kurun. İletişim dahil kurmamışsınız konuyla alakalı.

   İyi günler.

 2. Gerçekten yaptığınız çok ayıp. Neden böyle bir şey yapıyorsunuz?
  Yüksek ihtimalle To işlemleri yapıyorsunuz, biz komisyonsuz yaptığımız için işinize taş kondu ve ad kötülemeye çalışıyorsunuz. Hızlı resim’e engellendiğinize dair resim yükleyip burada paylaşır mısınız? ve Sitede nasıl bakiye yüklediğinizi açıklamadınız, site kapalı çünkü bakiyelere.

 3. Bir forumda görüp Acil bir işim için kullanacaktım site berbat çalışıyor iki saattir yüklediğim bakiye anca hesabıma geldi ama bakiye 10 tl eksik,ayrıca canlı destek nedense sizi hemen engelliyor.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*