Saat Satıyor güvenilir mi ? yorum ve şikayet

Saat Satıyor güvenilir mi ? yorum ve şikayet : Saatsatiyor.com ve Saat Satıyor Facebook sayfasında aktif satış yapan işletmenin fiyatları dikkat çekerken, alışveriş yapmak isteyen internet kullanıcıları Saat Satıyor işletmesinin güvenilir olup olmadığından emin olmak istiyor.

Saat Satıyor Yorumları

Saat Satıyor facebook sayfasında “saatlerini teslim aldığı” belirtilen bazı müşterilerin fotoğrafları ve yorumları bulunuyor.

Tarafsız bir kaynakta Saat Satıyor ile ilgili yorum bulunmuyor.

Saat Satıyor işletmesine saat için ödeme yaptıysanız deneyiminizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Saat Satıyor Fiyatları Uygun mu ?

Ferruci marka bir saat internette 210 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabilirken, Saat Satıyor tarafından yapılan mezatlarda fiyatlar konusunda bilgisi bulunmayan internet kullanıcıları tarafından 400-500 TL teklifler alabiliyor. Saatlere 2000 TL-3000 TL gibi etiketler yapıştırarak canlı yayına katılan kullanıcıları yanlış yönlendiren Saat Satıyor, bu yolla mümkün olan en yüksek teklifi almayı amaçlıyor.

2 yorum

  1. orijinal diye satılan seikolar, tissotlar toplama ve utanmadan orijinal 2 yıl garantili diye satış yapıyorlar. çok dikkatli olun sakın kanmayın! ayrıca üslup davranış biçimleri de kendileri gibi sahte!

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*