Schmerz ağrı kremi kullananlar yorumlar


Sözde arı zehri özlü Schmerz ağrı kremi kullananlar yorumlar : Çeşitli uydu kanallarında Yalova termal otel tatili ile birlikte paket halinde satılan Schmerz ağrı kreminin işe yarayıp yaramadığı konusunda endişe duyan vatandaşlar, kremi kullanan tarafsız kişilerin yorumlarına ihtiyaç duyuyor.

TVO, Sıla TV, BLD TV gibi uydu kanallarında Mevlüt Acaroğlu, annesi Naciye Acaroğlu ve Yaşar Alptekin’in yer aldığı reklamları dönen ve sözde hakiki arı zehiri özü içeren Schmerz Ağrı Kremi, Yalova Terma City’de 2 günlük termal otel tatili ile birlikte paket halinde 99 TL’ye satılıyor.

Peki Schmerz ağrı kremi nasıl işe yarıyor mu ?

Arı zehiri içerdiği söylenen Schmerz ağrı kreminin içinde gerçekten arı zehiri olup olmadığı konusu şüpheli. Çünkü hakiki arı zehiri oldukça pahalı bir bileşen. Arı zehirinin gramı 400 liradan başlıyor. O nedenle Schmerz ürününün tanıtımlarda vurgulandığı üzere arı zehiri içermeyebileceği düşünülüyor.

Schmerz Ağrı Kremi Gerçek Kullanıcı Yorumları için yorum sayfasına geç : Schmerz Kullanıcı Yorumları

4 yorum

  1. Bir ise yaramıyor dini kullanarak saf insanlari dolandiriyorlar birde 5 yildiz otel yalani var . Ulkede hicbir denetim yok . Kim kime cakarsa koseyi dönüyor. Ulan yasli insanlarin agrisi acisi üzerinden para kazanmanin bukadar assagalik şekli

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*