İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Solucanland.com Camentan Yatırım Danışmanlık Güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler

Solucanland.com Camentan Yatırım Danışmanlık Güvenilir mi ? Yorum ve Şikayetler

Solucan çiftliği, Bitcoin alım satımı, Altın alım satımı ve döviz alım satımı ile kazandırdığı vaadiyle piyasada yatırımcı arayan Solucanland.com Camentan Yatırım Danışmanlık güvenilirlik konusunda ciddi şüphelere rağmen faaliyetlerini sürdürüyor.

İddia edildiği gibi 70 küsür milyonluk bir projenin sitesinin öncelikle resmi Şirket adına kayıtlı bir SSL sertifikası olması gerekirdi.

Öte yandan sitenin sunucusu hostgator adlı hosting şirketinden satın alınmış ücretsiz domainli standart 48 dolarlık yıllık hosting paketi.

Hakkımızda kısmında yer alan “Profesyonel kadro” da yer alan şirket yetkililerinin bir tanesinin bile adı yok. Bu kadar sözde büyük yatırım en azından proje yöneticileri/sahipleri konusunda şeffaf olmalıydı.

Buradan tüm gelişmeler, yorum ve şikayetler paylaşılacaktır. Sizler de yorum ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

4 Yorum

 1. musa ölmez musa ölmez 28 Ekim 2017

  Gayet güvenilir şirket gittikçe büyüyorlar bende katıldım

 2. Liardda Liardda 29 Ekim 2017

  Yüzde bir milyon dolandırıcı site nerde bu solucan tesisi gerçek üretim kapasitesi nedir, bilgisayar başında nasıl solucan yemiüretiliyor insanlar buna nasıl inanır ya? Kerizsiniz ve dolandırılmayı hakediyorsunuz ahmaklar

 3. beyza beyza 2 Kasım 2017

  bilip bilmeden konusuyorsun yem mi üretiyorum diyor çiftliklerini merak ediyorsan gidip sorarsın öyle konusursun bence karalama yapma kimseye

 4. hasan toprak hasan toprak 24 Ekim 2018

  2 yıldır aktif şirket ve hala sistemleri devam ediyor. kazançlar yatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir