Yasin Obuz Ala klibindeki klasik araba : Yasin Obuz Ala klibinden kullanılan klasik otomobil büyük ilgi görürken, üstü açık klasik arabanın marka modeli ve yılı merak ediliyor.
![](https://www.bizimhaber.net/wp-content/uploads/2020/09/yasin-obuz-ala-klasik-araba.jpg)
Klasik otomobil hayranlarının ilgisini çeken otomobil Yasin Obuz’un klibi için vip bir galeriden kiralandı.
![](https://www.bizimhaber.net/wp-content/uploads/2020/09/yasin-obuz-ala-klasik-otomobil.jpg)
Yasin Obuz’un klibinde yer alan klasik araba otomobil Ford markasının Mustang serisine ait. Otomobilin marka model ve yılı ise 1966 Ford Mustang Cabriolet olarak biliniyor.
Bir yanıt bırakın