beslitre.com güvenilir mi alışveriş yapan var mı ?

beslitre.com güvenilir mi alışveriş yapan var mı ?

Yağ, çay , şeker gibi gıda ürünlerini indirimli fiyat ile listeleyen alışveriş sitesi görünümlü beslitre.com sitesinin güvenilir olup olmadığı merak edilirken, bu tür sitelerin sayısında artış dikkat çekiyor.

beslitre.com sitesinde listelenmiş olan ürünler piyasa fiyatının oldukça altında fiyat etiketlerine sahip. Peki bu siteyi yöneten ekip ürünleri gönderiyor mu ?

Benzeri çok sayıda site ile ilgili inceleme yazılarımıza gelen yorumlardan bu sitelerin dolandırıcılık yaptıklarını görmüştük (bkz : bnm).

beslitre.com sitesi yeni oluşturulmuş bir site. Facebook üzerinden reklam verilerek internet kullanıcılarına ulaşan ekip, fiyatları düşük göstererek “fırsat” algısı yaratmaya çalışıyor.

Bu siteye ödeme yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Bu siteyi yöneten ekibe para gödnerdiyseniz yorumlarınızı aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

7 yorum

  1. Güvenilmez sakın para göndermeyin ben sipariş verdim 20 gün salladılar sonra iptal ettim bakalım parayı göndereceklerini parayı göndermelerde 2 veya 4 iş günüymüş Vaybe durum bu arkadaşlar sakın böyle sitelerden alış veriş yapmayın

  2. Ben sipariş verdim, göndermediler. Siparisi iptal edip paranin iadesini istedim, 4 defa su gun hatacak diye tarih verdiler ama iade falan yok. Bunlar tam dolandırıcı. İnanmayan hemen sipariş versin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*