New Well Bio Herbal Mascara kullananlar yorumlar

New Well Bio Herbal Mascara kullananlar yorumlar : Oyuncu Ebru Şahin’in oynadığı reklamla dikkat çeken New Well Bio Herbal maskara ürününü kullananların yorumları, ürünün kalitesi ilişkin önemli ipuçları olarak değerlendirilirken, aşağıdaki alanda New Well mascara yorumlarını okuyabilirsiniz.

New Well Bio-Herbal Mascara ürünü 7 farklı bitkisel yağ içeren oldukça besleyici ve hacim kazandırma konusunda etkili bir ürün olarak tanıtılıyor.

New well mascara kullananların sosyal medya ve ürün inceleme sitelerine yazdıkları yorumlarda genel olarak ürünün “iyi” olduğu belirtilmiş.

New well mascara kullandıysanız yorumunuzu veya şikayetinizi bildirebilirsiniz.

2 yorum

  1. Ben maskaranın müptelası oldum diyebilirim açıkcası uzun zamanlardır ipek kirpik kullanan bir mağdur olarak konusuyorum bu maskara bana cok iyi geldi diyebilirim o kadar yoğun kirpiklerim ipek kirpik yüzünden döküldü kırıldı inceldi ama maskaram toparladı teşekkürler newwell gerçekten bütün ürünlerinizi kullanıyorum sağlık bakanlığından onaylı olması cok büyük bi getiri benim icin uygun fiyata bu kalitede ürünler bulmak bu devirde zor ?? ??

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*